Aktuality - Buďte v obraze aj bez SMS správ

Aplikácia V obraze - návod

Z technických príčin je dočasne pozastavená služba rozposielania SMS správ pri rozhlasových reláciách.
Ak chcete byť v obraze, čo sa v obci deje, odporúčame Vám inštalovať si aplikáciu V obraze.

Každý z Vás môže dostávať novinky a správy z obce priamo do svojho mobilného telefónu. Aplikácia vás upozorní na novo vložené správy. Dozviete sa včas o pripravovaných akciách. Môžete si prehliadnuť fotografie alebo dokumenty zverejnené na úradnej tabuli.

Chceme Vás poprosiť aby ste aj svojim príbuzným, prípadne susedom, ktorí nie sú technicky zdatní pomohli stiahnuť túto aplikáciu do ich mobilov. S inštaláciou aplikácie vám pomôžu alebo akúkoľvek pomoc pri tomto spôsobe získavania informácii Vám radi poskytnú pracovníci obecného úradu a to aj počas otvorenia obecnej knižnice

Stiahnutie aplikácie a používanie je zadarmo

Je to jednoduché. Jedinou podmienkou je vlastniť smart telefón alebo tablet s operačným systémom Android alebo iOS.

Google Play App Store HUAWEI AppGallery

Aplikácia V obraze - návodAplikácia V obraze - QR kódy