Aktuality - Podpora štrajkovej pohotovosti samospráv

štrajková pohotovosť

Podpora štrajkovej pohotovosti samospráv

Vážení občania,

samospráva sa snažila vždy rokovať a hľadať riešenia pre svojich občanov a nie pre svoj prospech. Ak sa budú z dôvodu avizovaných prorodinných opatrení znižovať rozpočty obcí, bude to mať dopad na kvalitu služieb pre občanov.

Pre nezainteresovaného sa môže zdať návrh ministerstva financií ako prospešný pre občana, ale v konečnom dôsledku to, čo občan dostane na jednej strane, tvrdo zaplatí na strane druhej. V budúcich rokoch nebude za čo opravovať cesty, udržiavať verejný majetok, financovať školy a škôlky, sociálne zariadenia, odhŕňať sneh, kosiť verejné priestranstvá.

Túto rozhlasovú reláciu bude naša obec vysielať na znak protestu a podpory štrajkovej pohotovosti samospráv Slovenska od 9. júna do 30. júna 2022, každý štvrtok 5 krát počas dňa.

Prosíme Vás o porozumenie, podporte nás, robíme to pre Vás.

Dátum vloženia: 7. 6. 2022 11:36
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 6. 2022 11:37