Aktuality - Terénna opatrovateľská služba 2024

Dotazník k záujmu občanov o využitie terénnej opatrovateľskej služby v r. 2024.

V rámci snahy obce Margecany zabezpečovať pre obyvateľov obce kvalitné služby pre dôstojný život uvažuje obec o rozšírení terénnej opatrovateľskej služby

Prosíme občanov, ktorí majú potenciálne záujem využívať túto službu v r. 2024, o vyplnenie nasledujúceho krátkeho dotazníka: https://forms.gle/MsqG6LNfyQJtmMvp9

Tento krátky dotazník je len predbežným zisťovaním potenciálneho záujmu občanov o poskytovanie terénnych opatrovateľských služieb v r. 2024. Prejavenie vášho predbežného záujmu vás k ničomu nezaväzuje, vyjadrujete ním len potencionálny záujem o túto službu. Predbežný záujem môžete vyplniť pre seba alebo pre blízku osobu, ktorá potrebuje alebo v blízkej dobe bude potrebovať opatrovateľské služby.

V prípade, že bude o túto službu pre občanov zvýšený záujem, obec bude hľadať spôsob a prostriedky na jej rozšírenie zabezpečenie.

Osoby, ktorým je aktuálne poskytovaná opatrovateľská služba obcou sa nemusia dotazník vypĺňať.

Predbežné nahlasovanie vášho záujmu je možné do 05.3.2023.

V prípade, nemožnosti vyplnenia dotazníka elektronicky, môžete svoj záujem o službu nahlásiť aj telefonicky v čase úradných hodín kontkatnej osobe: Mgr. Pavol Stano, Tel.: 0902 463 335.

Dátum vloženia: 28. 2. 2024 15:24
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 2. 2024 15:30